Które portale randkowe cieszą się największą popularnością?

Które portale randkowe cieszą się największą popularnością?

Nikt z nas nie lubi czuć się samotny, a jak wiadomo, znalezienie drugiej połówki jest łatwe tylko w teorii. Często brak czasu lub okazji sprawia, że nie jest łatwo poznać nowych ludzi i stworzyć z nimi więzi. Z pomocą przychodzą strony internetowe, na których znaleźć można osoby również szukające miłości, dlatego warto zajrzeć na 3 najpopularniejsze portale randkowe i zobaczyć co oferują.

1. eDarling

Ten portal randkowy jest jednym z najczęściej wybieranych zarówno w Polsce, jak i na świecie. Znalezienie idealnego dla nas partnera ułatwia test osobowości, stworzony przez psychologów, który wypełnić musi każdy użytkownik. Określić trzeba również osobiste preferencje odnośnie szukanej osoby i na tej podstawie portal przedstawi nam propozycje perfekcyjnie dobranych dla nas partnerów.

2. Badoo

To kolejny często wybierany portal przez osoby szukające towarzystwa. Profil użytkownika składa się tutaj z wybranego przez nas zdjęcia i opisu, w którym warto zawrzeć kilka informacji o swoim życiu i zainteresowaniach. Istnieje także opcja zwiększenia wskaźnika popularności swojego profilu, co skutkuje stworzeniem większej liczby par.

3. Sympatia.pl

Podczas zaglądania na 3 najpopularniejsze portale randkowe nie możemy zapomnieć o Sympatii. Tutaj również znajdujemy pasujące do nas osoby na podstawie lokalizacji i wspólnego hobby. Jeśli zainteresuje nas, któryś z użytkowników, wystarczy wysłać mu wiadomość i czekać na rozwinięcie się znajomości. W ten sposób łatwiej przełamać pierwsze lody i poznać drugą połówkę!